Maltepe Bosch Servisi

Maltepe Bosch Servisi

Maltepe Bosch Servisi

Maltepe Bosch Servisi

 Maltepe Bosch Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimlerinde çığır açan firmamız her daim kullanıcı görüş ve düşüncelerine önemseyerek alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına yön vermektedir. Kullanmış olduğunuz cihazlarda istediğiniz tarz ve modelde farklı tasarımlardaki ürünlerimizi Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Kurutma Makinesi Ankastre Ocak Davlumbaz Fırın Tercihlerinizde her kullanım alanına uygun olanı bulabilirsiniz.

Maltepe Bosch Buzdolabı Teknik Servisi Yenilenen mutfakların görselliği ve kullanım raharlığı ile yerini alması ile huzurlu bir havası olan dolaplarınızın gerekli zamanlarda bakım konrtol ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır.Cihazınızda teknik yada kullanıma bağlı arızalar oluşması mümkün olabiliyor. Soğutması azaldı gibi karlanma yapıyor motor çalışmıyor çalışırken çok ses yapıyor rezidans arızalı su akıtıyor gibi birçok arıza ile karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi bir arıza ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Tespit yapan ekiplerimiz size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması durumunda ekiplerimiz en kısa sürede onarım yaparak yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak cihaz çalışır durumda size teslim eilmektedir.

Maltepe Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Her evin mutfaklarında en büyük yardımcınız olan Bulaşık makineleriniz en yoğun kullanımlarınızda bile gerekli durumlarda bakım komtrolleri ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar soronsuz çalışmaktadır. Cihazınızda Herhangi bir arıza yaşamanız durumunda örneğin su almıyor yıkamaya geçmiyor, tahliye yapmıyor, temiz yıkamıyor gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti yapmak için ziyaretinize geliceklerdir. Ypılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması durumunda en kısa sürede cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanında uzman çalışanlarımız tarafından onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Her evin olmazsa olmazı en büyük yardimcılarınızdan biri olan cihazlarınızda herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz enkısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapan ekiplerimiz cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanında uzman ekiplerimiz tarafından onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kısacası Bosch cihazlarında istanbul Anadolu Yakası'nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.