Maltepe Ariston Servisi

Maltepe Ariston Servisi

Maltepe Ariston Servisi

Maltepe Ariston Servisi

Maltepe Ariston Servisi  Beyaz eşya ve ankastre üretimerimizde her geçen gün yeniliklere adım atarak siz kullanıcılarımıza kalitenin en iyisini sunmaya devem ediyoruz. Bozdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Davlumbaz Fırın yenilenen mutfaklarınızda yerlerini alırken kalitesinden ödün vermeyen firmamız görselliğiylede gözlerinizi kamaştıran hizmetler sunmaktadır.

Maltepe Ariston Buzdolabı Teknik Servisi Mutfaklarımızdaki elektronik ürünler arasındaki en öneli olanlardan birtanesi olan buzdolapları yeni alırken bile uzun ömürlü ve kullanım alanı rahat olanı tercih ederiz. içindeki et ürünleri süt ürünleri meyve ve sebzelerimizi ilk günki gibi taze koruması bozulmalara karşı uzun koruma sağlaması en önemli olan özelliktir.

Kulanmış olduğunuz dolaplarınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespit sonrası size bilgi verilerek onayınız alınması ile en kısa sürede alanında uzman ekibimiz tarafından onarım yapılacaktır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe Ariston Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Mukfaklardaki en büyük yardımcınız olan özelliklerde çalışan ev hanımlarının en büyük zamandan tasarruf ettiren herzaman mutfakların düzenli teniz kalmasına yardımcı olan bulaşık makinelerinizde gerekli zamanlarda bakım ve kontrolleri yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir.

Kullanmış olduğunuz cihazınızda teknik yada kullanıma bağlıbir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. cihazınızdaki şikayet su almıyor, su alıyor yıkama ya geçmiyor, temiz yıkamıyor, içinde su birikintisi kalıyor, proğramda karışma oluyor, yıkamadan bitiriyor, gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz.

Ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapacaklardır. Tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması ile birlikte cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak en kısa sürede alanında uzman ekiplerimiz tarafından onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe Ariston Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Kullanmış olduğunuz Makinelerinizden doğru kullanım gerekli zamanlarda bakım ve kontrolleri yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Çamaşır makinelerinde oluşabilen arızalar su almıyor, tahliye yapmıyor, proğram yıkamaya geçmiyor, çalışırken kazandan ses geliyor, çamaşırları sıkmadan proğramı bitiriyor, alttan su akıtıyor gibi arızalar oluşabilmektedir.

Sizde cihazınızda bu gibi arızalar ile karşılaşma durumunda size en yakın merkezimiz den arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır. Tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması durumunda cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kısacası Ariston cihazlarında istanbul Anadolu Yakası'nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.