Maltepe Amana Servisi

Maltepe Amana Servisi

Maltepe Amana Servisi

Maltepe Amana Servisi

Maltepe amana Servisi Beyaz eşya ve ankastre kullanımlarınızda şaşmadan tercih edilen markamız diger markalar ile kendi hedefleri arasında istediği kunumda hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Kullanmış olduğunuz Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz istediğiniz medelde ve tasarımda kullanıma uygun tercihlerinize sunulmaktadır. kullanıcılarının görüş ve düşüncelerini önemseyerek üretimlerine devam eden firmamız alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Maltepe amana Buzdolabı Teknik Servisi kullanmış olduğunuz buzdolaplarınız eski yada yeni olmaksızın yaşamış olduğunuz arıza sogutma yapmıyor su akıtıyor sebzeler karlanma yapıyor çalışırken çok ses yapıyor ana kart arızaları gibi birçok farklı arıza ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede birakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Ekiplerimiz arıza tespiti yapmasının ardından size arıza bilgisi vererek onayınız alınması halinde en kısa sürede onarım yapılarak yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe amana Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizde teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda endişe yapmadan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Cihazdaki arıza su almıyor, su alıyor yıkama yapmıyor, tahliye yapmıyor, alttan su akıtıyor, proğram karışıyor, yıkamadan bitiriyor gibi bir çok farklı arıza ile karşılaşabilirsiniz.

Bırakmiş olduğunuz kayıtlardan ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespiti yapılmasının ardında size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe amana Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Çamaşır makinelerinizde oluşabilecek arızalar su alıyor yıkama yapmıyor, kazan dönmüyor, tahliye yapmıyor, ana kart arızalar, proğram yıkamadan bitiyor, sıkmada çok ses yapıyor, gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşabilirsiniz. bu gibi arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekilerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Arıza tespiti yapan ekiplerimiz size arıza bilgisi vermesi doğrultusunda onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kısacası amana cihazlarında istanbul Anadolu Yakası'nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.