Maltepe Aeg Servisi

Maltepe Aeg Servisi

Maltepe Aeg Servisi

Maltepe Aeg Servisi

Maltepe Aeg Servisi Yılların eskitemediği nesiller aşarak günümüze gelen firmamız daimi kullanıcıları tarafından vazgeçilmez olmanın herzaman tercih edilen olmanın gururunu yaşıyor ve hergeçen gün yenilenen kalitemiz ve modellerimiz ile yaşatıyoruz. Kullanıcılarımız kalitenin alışkanlığını bilir ve vazgeçemezler. Bizde firmamız olarak vazgeçilmezi sürdürmek için alanında uzman mühendisleri ile yenilenen mutfakların özenle tasarlanan mutfaklarına uyumlu modeller tasarımlar yapılarak kullanıcılarımıza kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz ve vazgeçmiycez.

Maltepe Aeg Buzdolabı Teknik Servisi Yenilenen mutfakların yeni tasarlanmış dolaplar arasında yerini alan buzdolaplarınız eski yeni olması önemli değil buzdolapları gerekli ve zamanlı bakım kontrol ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Tüm bunlara rağmen cihazınız da teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

 Cihazdaki arıza çalışırken çok ses yapıyor, ara bölmeden su akıtıyor, buzluk soğutmuyor, sebzeler aşırı donduruyor, dolap arkasında bloklaşma yapıyor, djital dolaplarda ekran kartı arızalar gibi birçok arızalar oluşabiliyor. Ekiplerimiz arıza tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde en kısa sürede onarım yapılarak yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontorolleri yapılarak cihaz çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe Aeg Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Her evin olmazsa olmazı bulaşık makinelerinizde kullanım klavuza göre uyulması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazlarda güngeçtikçe yenilenen modellerde her kullanım alanına uyumlu cihazlarımızda bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım saplayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

 Ekiplerimiz ziyaretinize gelerek yapılan arıza tespit sonrası size verilen bilgi sonrasında onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanında uzman ekiplerimiz tarafında onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe Aeg Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Çamaşır makinelerinde aşırı doldurularak yapılan yıkamalarda hemen olmasada bir süre sonra arızalar oluşabiliyor. Bu arıza türleri kazan rulman hasar görmesi ile cihazda farklı arızalar da oluşabiliyor. Çamaşır makinelerinde kazan, tahliye yapmıyor, su almıyor, yıkama yapmıyor, temiz yıkamıyor, sıkma yaparken çok ses yapıyor ve sallanıyor, gibi farklı arızalar ile karşılaşmanızda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz,

Merkezimizden arıza kaydı bırakmanız dahilinde ekiplerimiz en kısa sürede sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması ile cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanında uzman çalışanlarımız tarafından onarım yapılarak yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak cahaz çalışır durumda teslim edilmektedir.

Kısacası Aeg cihazlarında istanbul Anadolu Yakası'nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.